Listopad 2015

Vánoce se blíží

11. listopadu 2015 v 17:48 CHRISTMAS
Dnes tu máme článek trochu jiného typu. Je o různých Vánočních nápadech a přípravách.
Já miluju Vánoce ve všech stránkách! A to ne kvůli těm dárkům. Strašně mě baví vyrábět, kupovat dárky pro naše blízké, zdobení pokoje, adventní věnce i stromeček a výběr, co se týče toho stromku...
1) ADVENTNÍ VĚNEC:
Na co nikdy nezapomínám je advent. Podle mě je to důležitý připomenout si, že tu budou ty krásně oplývající se svátky. Já mám pro vás jednoduchý typ jak na takový věnec jít. Budete potřebovat tavnou pistoli (ta je opravdu důležitá, ale smíte použít i vteřinové lepidlo) potom drátek(zelený) umělé nebo pravé vetvičky z jehličnanu (malé) čtyři svíčky, pěnový věnec, mašličky nebo ozdoby. Napřed pěnový věnec obložte větvičkama a zavažte drátkem. Pak jen do věnce zapíchněte, takové ty držátka na svíčky. A na to napíchněte svíčky vašeho typu. Tavnou pistolí pak přilepte své ozdoby, třeba mašle, stromečky, vločky, hvězdy a tak podobně aby jste věnce oživili.
2) POKOJ OZDOBENÝ:
Jsem zastánce Vánočního úklidu, tak nejdřív si ukliďte než začneme s ozdobováním.
Tak rozhodně by na Vánoce do pokoje měli patřit svítící řětezy. Zavěste je nad postel, na záclony...
Do pokoje mé sestry rozhodně patří malý umělý stromeček, s prázdnými dárečky na ozdobu. Do mého patří červené svíčky, nové Vánoční povlečení a můj Sobík (velký plyšák ze zahraničí). Co ale také dělám je to, že si vystřihnu šablonu jakékoli věty, nebo obrázku a postříkám to umělým sněhem na okně. Také si můžete dát umělé kuličky sněhu na poličky, obraz Vánoc v zahraničí...
3) VÁNOČNÍ STROMEČEK:
Tak naší rodinnou volbou je rozhodně stromeček velký. Každý rok střídáme ozdoby. Třeba jeden rok jsme měli zlato-stříbrné ozdoby, druhý červeno-zelené, stříbrné apod. Letos bychom chtěli stříbrno-červený stromeček.
Ale chtěli bychom to hezky zkombinovat se sušeným ovocem(jen nějakým) a přírodními ozdobami, jen těmi, které se k tomu budou hodit. ;-)
4) VÁNOČNÍ CUKROVÍ:
No jasně... Budou Vánoce a cukroví.... Já mám strašně ráda vůni cukroví.
Pečeme vanilkové rohlíčky, raffaelo, skořicové apod. Dám vám potom recept, aby jste mohli zkusit něco nového. I na zimní nápoje dám recepty.
5)DÁRKY PRO VAŠE BLÍZKÉ:
Tak je tu pár typů co dát svým blízkým,
(ale pozor! Vyberte si vždy možnost, která se vám zalíbila a nenechte za dárky milion)


Maminka: diář 2016, kabelku, hrníček na kafe, dárkové kazety.
Tatínek: holící pěna, voňavka, deodorant, dárková kazeta pro muže.
Babička: (moje babička je milovnicí ,,čaje"), bonbonira, knížka, šicí potřeby..
Dědeček: -pro dědu mě nic nenapadá jen rybářské potřeby, ponožky. :))

Sestra: lak na nehty, voňavka, dárková kazeta, šampon, DVD, úložný prostor na kosmetiku, (vlasové potřeby).

Doufám, že jsem pomohla!