Prosinec 2015

Pyžamová party (sleepover)

29. prosince 2015 v 19:37 ROOM

PYŽAMOVÁ PARTY (SLEEPOVER)

Určitě zkuste naplánovat takovou pyžamovou party, při které se můžete stát oblíbenou- jestli chcete a ještě více se poznat se svými kamarádky.

1) POVOLENÍ RODIČŮ
Nejprve se zeptejte, jestli můžete pozvat nějaké kamarádky, aby u tebe přespaly. Ale ptej se jich, když jsou v dobré náladě a nejsou nervózní, je pak větší šance, že ti to dovolí. Když ti to dovolí, jdi dál! :) :);-)

2) POZVÁNKY
Když má svolení, vrhni se na pozvánky, které můžeš udělat ručně, nebo na počítači. Na takovou party se zve 3-6 kamarádek, ale dej pozor, aby se měly ty holky navzájem rády, aby jste neměly zkaženou celou noc ;-).
Nezapomeň do ní připsat kde se koná, kdy se koná a v kolik se tvoje party koná. Napiš co s sebou si holky mají vzít ( pyžamo, oblečení na druhý den, zubní kartáček, třeba nějaké filmy, hřeben...)

3) PŘÍPRAVA PŘEDEM
Připrav hodně filmů ze kterých budete vybírat, jestli jich tolik nemáš, tak napiš do pozvánky, ať je vezmou s sebou. Taky bys měla připravit celý jeden pokoj, kde se bude spát a odehrávat celá pyžamovka. OBČERSTVENÍ A PITÍ-
Připrav třeba brambůrky, čokoládu, salát, coca colu, džus (pomerančový, jablečný), toho jídla vyber více, každé chutná něco jiného, můžeš připravit i koktejlya teplá jídla. Také připrav nějaké matrace, válendy apod.-Víc polštářů a peřin.

4) PROGRAM
*filmy
*písničky (ale ne v pozdních hodinách a ne moc nahlas)
*občerstvení ( jídlo a pití)
*šminky (můžete si lakovat nehty a různě se upravovat)
*zpívat karaoke
*tancovat na ,, just dance"
*povídání, vyvolávání duchů (to moc nepřehánějte)
* hry (twister, monopoly, dostihy a sázky apod.)

Pamatujte, že si takovéhle příležitosti silně vryjte do paměti a UŽIJTE SI JE!

Organizace diáře

28. prosince 2015 v 17:53 FROM THE LIFE

Ahoj. Máme tu nový článek a já bych na začátek chtěla něco říct, abych věděla, že články, které píšu nejsou zbytečné, prosím, zanechejte komentáře a hodnocení. Potřebuji vědět jaká temáta vás baví a která budete číst. Nechci s blogem skončit, naopak bych chtěla rozšířit jeho čtenost i hodnocení, protože to jsem nedostala ani jedno. :)
Děkuji Luccy

Moje organizace

Bez diáře je to pro mě těžký, je to moje pravá ruka. Bez něho bych asi na polovinu důležitých věcí zapomněla.
Tak za prvé chci aby můj diář vypadal co nejlépe. Snažím se vyhnout ohnutým rohům, pošpinění obalu a takové ty věci co by ho mohli zničit.
Za druhé používám post-it, aby můj diář získal efektovanější, barevnější a celkově veselejší chuť být používáný. Post-it používám skoro na každé stránce. Mám tam napsanou událost, úkoly nebo činnost, nějaké názvy na projekty apod.

Za třetí miluju zvýrazňovače. A jak to bývá,ale u mě ani jedna barva nic neznamená XD, ale zvýrazňuju tím text, aby pro mě byl víc nepřéhlednutější :). To mi pomáhá, ale jestli chcete tip, tak kdybych měla pro každou barvu nějaký název, tak by to určitě bylo: žlutá/škola, růžová/doma, zelená/kroužky a oranžová/zábava(přátelé, kamarádky). Začalo se mi to líbit, tak si to udělám taky ;-).

Za čtvrté krásná propiska. Já nevím jak vy, ale já píšu pořád stejným typem propisky. A to 05, protože je náplň uzoučká a slabá a taky mi někdy jde o to jak vypadá :). Věřte mi, že vzhled propisky vám zaručí příjemné psaní a budete psát i krasopisněji.

Na obrázku máte diář A cup of style, která svůj diář popisuje jako pravou ruku, levou nohu a část svého mozku. Diář je vlastně takový pomocník pro ty, kteří toho mají hodně, jsou na středních školách nebo na základních, ale pořád mají plné dny.