Listopad 2016

TOP 7 VÁNOČNÍCH FILMŮ

5. listopadu 2016 v 11:40 CHRISTMAS
Miluju Vánoce a rozhodla jsem se, předpřipravit Vám tu pár nejlepších Vánočních filmů, které jsem kdy viděla.

VÁNOČNÍ DUCH


Tenhle film nemůže zklamat nikoho, to mi věřte. Je zábavný a poměrně i ponaučný.
Jde o to, že Sloan je hrozně úspěšná v práci a bojuje o povýšení na více-prezdinetku.. Až na to, že nikdy netrávila Vánoce se svojí matkou, zlomila srdce jejímu bývalému přítelovi, zradila kamarádku a je na ostatní nepříjemná, jí nic nechybí. Jednoho dne ale umře její klientka, herečka Caitlin a začne se jí jako duch zjevovat. Se třemi dalšími duchy, po dobu tří dnů o půlnoci, jí budou ukazovat minulost, součastnost a budoucnost Vánoc. Tudíž Sloan zjistí, že opravdu má co na sobě i kolem sebe napravovat, než bude pozdě...
Poznámečka: Hrozně mě potěšilo, že tu hraje Ashley Benson (což je Hanna Marin z Prolhaných kráskách, kterou úplně zbožňuju. Akorát mě nejprve třošku mrzelo, že umřela:( )

VÁNOČNÍ KOLEDA


Tohle je úžasný animovaný film. Ebenezer Vydřigroš nesnáší Vánoce, opovrhuje jimi a vstupuje do nich se znechucením. Jednoho dne se ale setká s duchem svého zesnulého obchodního společníka Josepha, který v posmrtném životě platí za všechno zlo a bezcitnost, co napáchal. Nechce aby tak dopadl i Ebenezer, takže ho (opět :D) navštíví tři duchové minulých, současných a budoucích Vánoc a všude ho provedou. Ebenezerovi tak otevřou oči. Podaří se mu tedy všechno co napáchal, dát do pořádku?
Bylo to trochu děsivý.

SÁM DOMA- ZTRACEN V NEW YORKU


Tohle určitě všichni známe. Kevin je zase sám. Původně měl letět se svými příbuznými do Maiami, ale všechny ztratí. Takže nastoupí do letadla směrem do New Yorku, v domění, že šel za svým tátou. Napřed se raduje, že je sám v tak velkém městě. Z vězení se ale dostanou i "mokří banditi", kteří byli i v prvním filmu, a na ně Kevin narazí na ulici. Začne utíkat. Dozví se, že chtějí vykrást místní hračkářství a Kevin si na ně připravil pasti v domu jeho strýce. Podaří se mu je zase zastavit?


VÁNOČNÍ SKŘÍTEK

Buddy zjišťuje, že není jako ostatní Santovy skřítci, vychoval ho na Severním póli táta skřítek. Jednou se Buddy rozhodne, najít svého vlastního otce v New Yorku a zjistí, proč je na seznamu zlobivých. Také se mu podaří rozluštit Santův problém. A to je, že většině lidí chybí Vánoční klid, atmosféra a nálada. Buddy se snaží celému světu navrátit Vánočního ducha a pohodu i svému otci. Podaří se mu všechny přesvědčit, že Santa existuje?
Santa existuje.
:)
:D

LEGENDÁRNÍ PARTA

Další můj velmi oblíbený film je o Santovi, Víle Zuběnce, Velikonočním zajíci, Sandmanovi a Jacku Frostovi, kteří jsou ta LEGENDÁRNÍ PARTA. No a jednou všechno pokazí strachem Stín Bubák, který děsí děti a krásné sny jim mění v noční můry. Chce dětem brát radost ze života a chce aby už nevěřily v nic hezkého, jako je třeba Santa a ostatní. Parta bude s Bubákem bojovat. Nikdo nechce přijít o vypadlé zoubky vyměněné za peníze, o kraslice, o dárky nebo příjemné spaní a krásné sny. A co kouzelná bílá zima? Jenom kvůli Bubákovi, který se schovává ve skříni a pod postelí, se toho všeho naše pětka nevzdá. Nemohou dětem vzít víru, naději a radost. Zvládnou děti ochránit před strachem, zánikem Vánoc i Velikonoc, zánikem zoubkových víl a sladkých snů a Bubákem?

PELÍŠKY

Tenhle film je taková "česká klasika", s úžasnými herci, kteří svoje role uměli dokonale ztvárnit.
Viděla jsem to poprvé loni o Vánocích a přišlo mi to vtipný. Je to taková komedie. Tak pojďme si říct o čem to je...

Film se odehrává na konci 60. let 20. století. Otec chlapce, jehož očima je to vyprávěno, je voják a svého syna nechápe. Pak je tu soused, který má dceru, je to hrozný nervák a nesnáší komunisty. Pak mu zemře žena a je to ještě těžší. Všichni se dokážou zhádat kvůli nokům či knedlíkům, plastovým lžičkám nebo mědvědovi.
Hláška filmu: ,,Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

VELKÁ VANOČNÍ JÍZDA

Hlavní otázka k tomuto filmu je. Jak to Santa dělá, že během jedné noci dokáže nadělit všem dětem na světě dárky?
On má pod Severním pólem takovou základnu plnou skřítků a nejmodernější techniky. Příprava dárků, zabalování dárků, export dárků a tajné mise pod stromeček. Pak je tu Santův syn Arthur, který je horzně neschopný. No a co se nestane, jedno dítě se "omylem" vynechá a zbývá tak málo času nadělit mu dárky. Jen si to představte, že byste nedostali dárek jako jediní ze stovek miliónů ostatních. Rozhodně byste byli smutní a v Santu nevěřili. Na tuto misi se povolá i Arthur, který musí stihnout nadělit dárek, než se rozední...

Jaký je váš nejoblíbenější Vánoční film?
Nechcete abych udělala TOP SERIÁLY?